Wystawa plenerowa w gdyńskiej dzielnicy Cisowa.

archiwum » archiwum 2010

Po raz kolejny, w piątek 12 listopa przestawiliśmy wystawę w nowe miejsce. Obecnym gospodarzem ekspozycji jest parafia Przemienienia Pańskiego w Gdyni - Cisowej.Stylowy, o masywnej bryle kościół poświęcony, jak na warunki młodziutkiego miasta bardzo wcześnie bo 11 września 1935 roku, mieści się przy ul. Kcyńskiej 2. Przebiega tędy jedna z dwóch dróg łączących Obłuże i Oksywie z Chylnią oraz obwodnicą trójmiejską. Ruch jest bardzo duży więc miejsce jest idealne bo ekspozycja nie może zostać nie zauważona. 

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony