Wystawa plenerowa w Gdyni przy ul. Chylońskiej / Kartuskiej

archiwum » archiwum 2010

Zgodnie z założeniami ostatni tydzień października wystawa plenerowa (II komplet) pokazywana będzie przy kościele Św. Jana Chrzciciela w Gdyni. Ustawiliśmy ją wzdłuż ogrodzenia, u zbiegu ulic Kartuskiej i Chylońskiej.Jest to miejsce szczególnie eksponowane, w ciągu komunikacyjnym z dworca Gdynia Chylonia w głąb dzielnicy. Obok jest dzielnicowe targowisko miejskie i centrum handlowe. Wystawa już podczas rozstawiania wzbudziła żywe zainteresowanie przypadkowych przechodniów.

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony