Wystawa w Wejherowie Bolszewie

archiwum » archiwum 2010

W ramach kontynuowania obchodów 30 lecia Solidarności, w Hali Widowiskowo Sportowej w Bolszewie przy ul. Sportowej 35a, odbył się koncert, którego jedną z gwazd był Jan Pietrzak.Koncertowi towarzyszy wystawa przygotowana przez Zygmunta Pałasza, którą wcześniej oglądaliśmy w wejherowskim "elektryku". Nasza ekspozycja ustawiona jest w głównym ciągu komunikacyjnym hali. Tym razem możliwość oglądania mają wszyscy mieszkańcy miasta. Wstęp jest nieodpłatny. 
Na ostatnim zdjęciu Zygmunt z Panem Janem.

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony