Wystawa na Wydziale Historii Uniwersytetu Gdańskiego

archiwum » archiwum 2010

Na prośbę Oddziału Gdańskiego IPN zaprezentowaliśmy na Wydziale Historii  wystawę wewnętrzną z cyklu "Organizacje opozycyjne w Trójmieście". Wystawa powstała we współpracy ze Stowarzyszeniem Solidarność Walcząca. Wykorzystaliśmy 24 plansze istniejącej wystawy będące własnością Stowarzyszenia oraz 26 plansz własnych. Każda miała rozmiar 1 m szerokości na 2 m wysokości. W sumie więc ekspozycja to 50 metrów bieżących. Zakończenie ekspozycji 12 września 2010.

Blok wystaw

„Wokół Solidarności”

Gdańsk, Wydział Historyczny UG

 ul. Wita Stwosza 55

OBEP IPN

Gdańsk

wystawy plenerowe

i wewnętrzne
(w godz. otwarcia UG)

 

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony