W IV rocznicę katastrofy smoleńskiej Uroczystości w Gdyni

archiwum » archiwum 2014

W IV rocznicę katastrofy smoleńskiej Uroczystości w Gdyni

 

Złożyliśmy kwiaty na Rondzie im. Anny Walentynowicz, pod pomnikiem Andrzeja Karwety Dowódcy Marynarki Wojennej Rzeczpospolitej Polskiej i pod tablicą upamiętniającą poległych w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku na gdyńskiej Kolegiacie.

 

Rondo im. Anny Walentynowicz - Jerzy Miotke i Beata Łęgowska - wiceprzewodniczący  Rady Miasta Gdyni, Ewa Bogowicz - przewodnicząca Rady Dzielnicy Oksywie, Andrzej Kołodziej – Prezes FPIH 

 

Rondo im. Anny Walentynowicz - Zygmunt Pałasz, Beata Łęgowska, Ewa Bogowicz, Andrzej Kołodziej

 

Warta Honorowa przy pomniku Dowódcy Marynarki Wojennej RP Andrzeja Karwety.

 

Przy pomniku Dowódcy Marynarki Wojennej RP Andrzeja Karwety.

Kwiaty składają: Jerzy Miotke i Beata Łęgowska - wiceprzewodniczący  Rady Miasta Gdyni, Ewa Bogowicz - przewodnicząca Rady Dzielnicy Oksywie, Andrzej Kołodziej – Prezes FPIH

 

Pod tablicą Poległych w Smoleńsku umieszczonej na elewacji na gdyńskiej Kolegiacie Andrzej Kołodziej

 

Andrzej Kołodziej z Prezydentem Wojciechem Szczurkiem składają kwiaty pod tablicą Poległych w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.  

 

zobacz galerie

zobacz także:

http://www.gdynianie.pl/index.php?id=6&t=2&page=2781

 

 

 

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony