pomoc

Program pomocy dla weteranów i osób działających na rzecz
niepodległego bytu państwa Polskiego.

W ramach działań statutowych Fundacji Małgorzata Zwiercan prowadzi program mający na celu pomoc weteranom i osobom działającym na rzecz niepodległego bytu państwa polskiego.
Pomoc ta polega na umożliwieniu skorzystania z nieodpłatnego pobytu wypoczynkowo - rekreacyjnego w całorocznym ośrodku nad morzem, w Jastrzębiej Górze.
Przy zbieraniu wniosków i organizacji wyjazdów współpracujemy ze Stowarzyszeniem Solidarność Walcząca z Wrocławia.
Warunkiem skorzystania z pomocy jest wypełnienie wniosku i przesłanie drogą mailową na adresy:
janinapodlejska@gmail.com albo j.podlejski@chello.pl
lub dostarczenie na adres Stowarzyszenia SW:
ul. Barlickiego 28, 50-324 Wrocław.
Dodatkowych informacji udziela
Janina Podlejska pod nr tel. 604 321 557.

mail do FPIH: fpih@wp.pl
lub wysłanie pocztą na adres biura w Gdyni:
Wizja Rozwoju, biuro Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna
Al. Zwycięstwa 96/98 bud. 1/pok. 203,
81-451 Gdynia

Wnioski dostępne są również w biurze Fundacji w Gdyni.

NazwaRozmiarData
icowniosek_FPIH_2020_Jastrzebia_Gora.pdf

do pobrania

512.05 KB2020-05-01 16:31
icowniosek_FPIH_2020_Jastrzebia_Gora.doc

do pobrania

98.50 KB2020-05-01 16:31

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” polega na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym.