40-lecie SW – komunikat organizacyjny

Koleżanki i Koledzy

W związku ze zbliżającą się rocznicą 40-lecia powstania Solidarności Walczącej przypominamy, że część obchodów zaplanowana jest 23 i 24 czerwca 2022 r. w Gdyni oraz 25 i 26 czerwca 2022 r. w Warszawie.

Do Gdyni i później z Gdyni do Warszawy oraz na powrót z Warszawy do miejsc wyjazdu zapewniamy transport autobusowy z większości głównych ośrodków Solidarności Walczącej w całym kraju. Oczywiście wielkość grupy musi uzasadniać wynajęcie autokaru bądź skierowanie jadącego z innej miejscowości, w miarę dysponowania miejscami.

Z powodów technicznych prosimy by wszyscy chętni do wzięcia udziału w obchodach, którzy do tej chwili nie zgłosili się, a potrzebują pomocy w transporcie zgłaszali się do odpowiednich koordynatorów regionalnych, lub do naszego biura w Gdyni do niedzieli 12 czerwca 2022 r. do godz. 18:00. Po tym terminie niestety nie będziemy w stanie Wam pomóc w zakresie transportu na, podczas i po uroczystościach.

Ponadto prosimy również, abyście tę wiadomość przekazali i jeśli jest taka konieczność, pomogli w kontakcie z koordynatorami lub naszym biurem, wszystkim osobom Wam znanym, które mogłyby chcieć uczestniczyć w obchodach. Jest to dla nas wszystkich bardzo ważne by każdy mający Swój wkład lub sympatyzujący z Solidarnością Walczącą miał możliwość przyjazdu na Nasze Wspólne Święto.

Szczegółowy wykaz koordynatorów oraz naszego biura wraz z danymi kontaktowymi:

Wrocław – Paweł Kieruzal – 607-883-767

Poznań – Szymon Jabłoński – 509-691-590